Hakkımızda

Merkim şirketler grubu, ana iştiraki Merkim Ltd. Şti. olmak üzere 1989 yılında merkez ofisi İzmir`de olmak üzere kurulmuştur. İzmir ofisleri ve Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ve çalışanları ile tıbbi eğitim maketleri, laboratuvar cihazları ve laboratuvar kimyasalları satışı ve satış sonrası destek konularında "Tam Hizmet" anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bentley-Merkim Ltd. Şti. Bentley Instruments (USA) ve Merkim Ltd. Şti.'nin 2006 yılında kurmuş olduğu ortak iştirakleridir, süt ve süt ürünleri sektörüne analiz konusunda yeni alternatifler sunmaktadır.

Grup şirketlerimizden Merlab Ltd. Şti. 1998 yılında Analitik Metroloji Cihazları ve Laboratuvar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari, teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana teknoloji lideri firmalarla giderek büyüyen grup şirketlerimiz günümüzde 35’i aşkın personeli ile satış ve satış sonrasında, eğitim ve teknik servis hizmeti vermektedir.

About Hero

Merkim Şirketler Grubu

Tüm Laboratuvar ihtiyaçlarının tek çözüm adresi olarak

1989 yılından beri

10000 çeşit ürünle

35 çalışanımızla

40 yıldır hizmet vermekteyiz

Temsilciliklerimiz

Tüm Laboratuvar ihtiyaçlarının tek çözüm adresi.