Meme Muayene Simülatörü

Meme Muayene Simülatörü

Marka: Nasco/Simulaids
Ürün Kodu: LF00984U
 


Meme palpasyon tekniklerini öğretmek ve uygulamak için mevcut en gerçekçi model. Kadınlara meme muayenesinin uygun tekniklerinin öğretilmesinde kullanılacak hastaneler ve tıbbi klinikler için mükemmel bir model.

En gerçekçi görüntüyü oluşturmak ve hissetmek için özel vinil formülasyonlar kullanılmıştır. Bu simülatörün eşsiz bir özelliği, gerçekçi sıvı meme kütlesidir. Bu kitle, meme dokusunun palpasyon altında, neredeyse canlı bir hastada olduğu gibi yer değiştirmesine izin verir.

Her memede anormallikler bulunur. Sol üst dış kadranda küçük bir nodül ve alt iç kadranda bir fibroadenoma vardır. Sağ meme üst dış kadranda sabit bir yumru, alt iç kadranda sıvı dolu bir kist ve meme başının hemen altında yuvarlak bir yumru hareketli ayrı bir kütleye sahiptir.

Simülatör, kadınların hem oturma hem de sırtüstü pozisyonda göğüs muayenesinin tüm aşamalarını uygulamalarına izin verir. Bu hafif simülatör, palpasyon tekniklerini göstermek veya uygulamakta kolaylık sağlamak için hastaya yerleştirmek üzere bir içbükey sırt ile tasarlanmıştır.Giyilebilir özelliği ile eğitimlere gerçekçilik katmaktadır.

Meme Muayenesi Simülatörü, kullanım klavuzu, Meme Kanseri için Amerikan Kanser Derneği Kılavuzu ve saklama kutusu ile tamamlanmıştır. Boyun askısı ayarlanabilir ve tutturulabilen bir bel kemeri  içerir.