Kalp ve Akciğer Sesleri Dinleme Simülatörü

Kalp ve Akciğer Sesleri Dinleme Simülatörü

Marka: Nasco/Simulaids
Ürün Kodu: LF01142U
 


Oskültasyon eğitiminde büyük bir atılım!


Özellikler:

► Görünmez Auscultation Siteleri
► Tamamen Kablosuz
► Palpable yerler
►Uzaktan kumandalı
► Farklı Sitelerde Kalp ve Akciğer Sesleri 
► Sert Saklama Çantası Dahil
 

Eğitmen, kablosuz uzaktan kumanda ile kalp ve akciğer koşullarından oluşan bir menüden seçer. Manikin kendini görünür oskültasyon alanları olmayan gerçek bir hasta olarak sunar. Öğrenci, doğru oskültasyon yerlerini belirlemek için palpasyon yapmalı ve Smartscope ™ mankenin farklı yerlerine taşındığından farklı kalp ve akciğer sesleri duyacak. Eğitmen tarafından seçilen durumun bir teşhisi, farklı sitelerde meydana gelen seslerdeki varyasyonların karşılaştırılmasıyla yapılabilir. Sadece gerçek bir hasta gibi!

Akciğer sesleri beş anterior, 10 posterior ve iki midaksiller lokusta tespit edilebilir. Öğrenciler altı anterior kalp bölgesinde oskültasyon yapabilirler. Uzaktan kumandanın doğrudan mankeni veya SmartScope ™ 'u çalıştırmak için işaretlenmesi gerekmez. Bir uzaktan kumanda, tüm SpartScopes ™ 'ı 100 ft'lik bir aralıkta çalıştıracaktır. Grup eğitimi için harika. Sesleri ya SmartScope ™ üzerindeki başlıkları kullanarak veya bir amplifikatör / hoparlöre (dahil değildir) bağlayarak dinleyin. Ünite üzerindeki menzil 100 metreye kadar uzaktan erişime sahiptir. Manken, LCD ekranlı bir uzaktan kumanda, tek ve çift kullanıcı başlıkları olan bir SmartScope ™ ve sert taşıma çantası içerir. İki adet AA ve iki adet AAA pil (dahil) kullanarak çalışır. Beş yıl garanti.

Uzakta Seçilmesi Gereken Akciğer Koşulları:

Bronkoslaviküler, Bronşiyal, Kavernöz, Kaba Crackle, Egophony, İnce Crackle, Sürtünme Ovası, Bebek, Mono Wheeze, Normal Akciğer, Pectoriloquy, Pulmoner Ödem, Rhonch, Stridor, Vesicular ve Wheeze.

Uzakta Seçilmesi Gereken Kalp Koşulları:

Aortik Regürjitasyon, Atriyal Septal Defekt, Holosistolik, Sistolik, Mitral Stenoz, Normal, PDA, Pulmoner, Stenoz, S3 Gallop, S4 Gallop, Sistolik Tıklama ve VSD.