IV Kol Enjeksiyon Simülatörü - Pediatrik

IV Kol Enjeksiyon Simülatörü - Pediatrik

Marka: Nasco/Simulaids
Ürün Kodu: LF00958U
 


Küçük çocuklarda uygulanan venipunktür ve kas içi enjeksiyon teknikleri ve prosedürlerini göstermek,uygulamak için tasarlanmıştır. Altı yaşındaki bir çocuğun kol modelidir. Bu model gerçekçi his ve tepki verir. Gerçekçi vinil deri sayesinde damarın yerini tespit etmek daha etkili. Damarlar için tasarlanan sentetik kauçuk boru, ven büyüklüğünün gerçeğe yakın bir simülasyonunu ve venipunkturun uygulanmasında delinme ve palpasyon hissini sağlamak için dikkatle seçilmiştir. Deltoid kasın simüle edilmesi için yumuşak bir köpük kullanılmış ve öğrencinin çocuklara intramüsküler enjeksiyon uygulama hissini vermesi sağlanmıştır. Omuzda simüle edilmiş kemik, enjeksiyon alanını tanımlar ve sınırlar. Kan tozu ve su ile hazırlana sıvı damarlara uygulanarak daha gerçekci bir eğitim sağlar.2 adet sıvı torbası, 3 cc şırınga,1 adet kan tozu, öğretim kılavuzu ve sert taşıma çantası ile gelir.

Pediatrik Enjektabl Kol Simülatörü, değiştirilebilir cilt ve damarlarla tasarlanmıştır. Yedek kitler mevcuttur ve kullanımı kolaydır. Yedek deri ve damar pakete dahil değildir OPSİYONEL dir.

Dilerseniz ayrıca OPSİYONEL olarak her bir cildin / damar setinin ömrünü uzatmak için, borudaki delikleri tıkayan ve sızıntıyı önlemek için bir aerosol sızdırmazlık maddesi (LF01099U) satın alabilirsiniz.