Kulak Muayene Simülatörü

Kulak Muayene Simülatörü

Marka: Nasco/Simulaids
Ürün Kodu: LF01019U
 


Etiketler: kulak, muayene, maket

Kulak İnceleme Simülatörü, insan kulağının incelenmesini pratik hale getirmektedir. Harici ve dahili fiziksel görünümü ve boyutları tam olarak simüle etmek için özel olarak kalıplanmış, takılabilir çıkarılabilir kulaklar kolaylıkla değiştirilebilir. Timpanik membranda gömülü olan filmdeki tam boy renkli baskılar, canlı bir hastayla deneyimlenen aynı gerçekçi görünümleri sağlar.
Kulakların gerçeğe yakın, esnek dokusu, otoskobu canlı bir hastada gerektiği gibi kullanırken aynı manipülasyonu gerektirir. Gerçekçi sulama ve temizleme egzersizleri simülatörle sağlanan iki sentetik kulak tamponu tüpü ile mümkündür. İleri düzey hemşirelik ve tıp fakültesi eğitimi için ayrı bir dört kulak seti ayrıca mevcuttur (bkz. LF01020U).
Normal kulak zarı (fotoğraf gömülü), mukoid orta kulak iltihabı (fotoğraf gömülü), sıvı seviyeli seröz orta kulak iltihabı (gömülü), perforasyonlu kronik orta kulak iltihabı (fotoğraf gömülü), eğimli kulak kanalı ile normal kulak zarı (fotoğraf gömülü), kulak kiri çıkarma egzersizi için fotoğrafsız normal kulak, iki adet sentetik kulak tamponu, görüntü CD'si, kullanım klavuzu ve  taşıma çantası.